fbpx
Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon

Brandon Hall Mükemmellik Ödülleri kapsamında gümüş madalya kazandık!

Fenomen Prodüksiyon olarak  MLPCARE Gelişim Akademisi  işbirliği ile MLP Care için hazırladığımız etkileşimli video eğitim serisi   ‘Küçük Ayrıntılar, Büyük İzlenimler’, Brandon Hall Group’un,  ‘İnsan Sermayesi Yönetiminde Mükemmellik Programı‘ kapsamında  ‘Öğrenme İçin Videonun En İyi Kullanımı’ kategorisinde gümüş madalya kazandı. 

“Küçük Ayrıntılar Büyük İzlenimler”, Hasta Bakım Hizmetleri kapsamında doğru/yanlış davranışları ve iletişim standartları hakkında modüler, 18 parçalı, video tabanlı bir e-Öğrenme serisi. 

Amacımız, hizmet kalitesi ve hasta/misafir memnuniyeti açısından tüm hasta bakım hizmetleri çalışanlarına,  dokunabilmekti.  Yapım öncesi çalışmalarını titizlikle yürüttüğümüz, senaryolarımızı ince eleyip sık dokuyarak özenle yazdığımız  videolarımızın çok daha akılda kalıcı olmaları için eğlenceli ve abartılı durum ve ifadelere de yer verdik.  İzleyicilerin dikkatlerinin hızlı dağılma eğiliminde olduğu çağımızda,  videolarımızın süresini  4 – 5 dakikayı geçmeyecek şekilde planladık. Yaratıcı senaryolar,  etkileşimli  videolar  ve Hasta Bakım Hizmeti için her düzeyde yetkinliği kapsayan  SCORM uyumlu e-Öğrenim serimizle bu başarının ortaklarından olmak bizleri çok gururlandırdı. 

Daha önce, yine MLP Care ailesi için hazırladığımız video eğitim serimizle de MLP Care’in altın madalya kazanması bizleri çok gururlandırmıştı. 

Daha nice başarılı projelerde, Fenomen Prodüksiyon olarak yer alacağımıza ve sektör için çıtayı yükselteceğimize eminiz.