fbpx
Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon

En Eğlenceli Şirket…

Mobil Danışman Haber İçeriği: Mobil Danışman şimdiye kadar tanıttığımız en eğlenceli şirket olabilir fenomen; çünkü kadrosu danışmanlar, yapımcılar, senaristler, oyuncular ve müzisyenler…
Fenomen Produksyon‘un amaci iş dünyasının yoğun, stresli ve rekabetçi ortamında kurumlar ve çalışanları için eğlenceli, dinamik ve yenilikçi hizmetler sunarak, insanlarin hayatlarini renklendiren ve calisanlarin motivasyonu arttıran çözümler oluşturmak.
Interaktif egitimler, egitici videolar, konferans organizasyonlari gibi isler sirketin faliyet alanlari arasinda. Kurum kulturu olusturmak ya da calisanlarin uzaktan egitimlerini severek izlemesini saglamak amaciyla basvurulabilecek guzel bir sirket.
Kurumsal sirketlerin online egitimleri calisanlar tarafindan hep bir yuk olarak gorulur. Siz isinizi yaparken arka tarafta calisan egitime bakmanizin tek sebebi zorunlu olmanizdir cogu zaman. Sonunda bu soruna cozum getiren bir sirketin olmasi calisanlar acisindan gercekten sevindirici.
Firma güçlü bir kadroya sahip. İs dünyasını esprili anlatan bir kaç video çekerek sosyal ağlarda paylaşıma açmaları kendileri açısından çok hızlı bir tanıtım yolu olabilir. Scott Adams’in Dilbert’inin dünyada bir ekol olması gibi, insanlar kendi dertlerinin 3. bir taraf tarafından gösterilmesine her zaman ilgi gösterirler, fenomenin çok kısa zamanda çok ilgi toplayacağına inanıyoruz.