fbpx
Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon

Kurumsal Hayat Fenomen’le Renkleniyor

Kurumların çalışanlarını motive etme tekniklerinde yepyeni bir dönem. Prodüksiyon, organizasyon ve gelişim şirketi Fenomen, müzikli konferans, kamera şakaları ve skeç uygulamaları gibi farklı teknikleriyle hem iş dünyasının yoğun ve stresli ortamında yeni bir gelişim anlayışı sunuyor hem de çalışanlara kalıcı öğrenme deneyimi kazandırıyor.

Kurumsal dünyanın yoğun, stresli ve rekabetçi ortamına Fenomen’in müzikli konferans, kamera şakaları, skeçler, ritm uygulamaları gibi farklı gelişim teknikleriyle renk geldi. Eğitim danışmanı, senarist/yönetmen, oyuncu Mehmet Auf ile deneyimli insan kaynakları yöneticisi ve eğitim danışmanı Meriç Koraltürk Polat tarafından kurulan prodüksiyon, organizasyon ve gelişim şirketi Fenomen, iş dünyasında kişisel gelişime yepyeni bir pencereden baktırıyor. Mutlu ve motive çalışanlardan oluşan kurumlar hedefiyle yola çıkan Fenomen, şirketlere eğlenceli bir o kadar özel teknikleriyle farklı kategorilerde yaratıcı çözümler sunuyor.

Eğlendirirken motive ediyor ve geliştiriyor

ADS Eğitim ve Danışmanlık şirketinin 11 yıllık deneyiminden doğan Fenomen, kurumsal dünyaya profesyonel kadrosuyla hazırlanmış eğitim filmleri, müzikli konferans, skeç uygulamaları, kamera şakaları ve ritm uygulamalarıyla farklı gelişim teknikleri sunarken çalışanların da dünyasını tamamen değiştiriyor. Fenomen’in kurumların ihtiyaçlarına özel tasarlanmış ve çalışanlarının kalıcı öğrenme deneyimine sahip olmasını sağlayan yaratıcı çözümleriyle bireyler için yeni bir dünyanın kapıları açılıyor.

Kadro güçlü: Uzman danışmanlar, müzisyenler, senaristler…

Fenomen’in kurumlara yönelik sunduğu hizmet ve çözümler arasında sanatla kişişel gelişimin birleştirildiği toplantı çözümleri, eğitim filmleri ve kişisel farkındalık gibi alanlar bulunurken eğitim kadrosunun uzman danışmanların yanı sıra müzisyen, yapımcı, senarist ve oyunculardan oluşması da şirketi sektörde ayrıştırıyor.